Responsywne strony internetowe

Czytelne i nowoczesne zarazem

Projektujemy i programujemy w pełni responsywne strony internetowe. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie tylko podnosi satysfakcję użytkowników korzystających ze strony na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, ale wpływa również na lepsze ideksowanie strony w wyszukiwarce Google. W czasach, gdy coraz więcej osób korzysta z Internetu przy użyciu urządzeń mobilnych, responsywna strona firmowa to najlepszy sposób, aby przekonać do siebie klientów. Projektujemy i wykonujemy strony internetowe przy użyciu tej technologi, dzięki czemu mamy pewność, że nasze projekty spełniają najwyższe standardy.

Strony wizytówki

Pokaż, że jesteś w sieci

Strony wizytówki przeznaczone są dla klientów, którzy nie potrzebują rozbudowanych serwisów, a chcieliby zaistnieć wraz ze swoją działalnością w Internecie. Niezależnie czy prowadzisz mały rodzinny biznes, czy potrzebujesz umieścić podstawowe informacje o swojej działalności w sieci, strony wizytówki są znakomitym, tanim i szybkim rozwiązaniem, aby zaistnieć w sieci.

Strony firmowe

Dotrzyj do swoich klientów

Strony firmowe przeznaczone są dla przedsiębiorstw, które potrzebują indywidualnych rozwiązań sprofilowanych pod kątem prowadzonej przez siebie działalności. Oferujemy w pełni autorskie stron tworzone od podstaw przez grafików i informatyków z dużym doświadczeniem. Wsłuchujemy się dokładnie w oczekiwania klienta, dzięki czemu współpraca przebiega sprawnie, a efekt końcowy jest zadowalający dla obydwu stron. Jesteśmy wyczuleni na detale, wszystkie strony, które wychodzą spod naszej ręki są dopracowane do najmniejszego szczegółu. Projektujemy witryny w oparciu o autorski CMS lub za pośrednictwem Wordpressa najpopularniejszego systemu do zarządzania treścią.

Landing pages

Pokaż to co chcesz pokazać

Wykonujemy landing page dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych. Skutecznie zaprojektowany i zaprogramowany landing page pozwala zatrzymać użytkownika na dłużej i zaciekawić go treściami znajdującymi się na stronie. Niezależnie czy potrzebujesz landing page'a z treściami marketingowymi czy z ciekawymi unikatowymi materiałami, landing page jest znakomitym sposobem komunikowania i angażowania odwiedzających naszą witrynę.

Sklepy internetowe

Dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Zaprojektowanie przejrzystego sklepu internetowego, który pozostawałby jednocześnie przyjazny dla użytkownika, potrafi być bardzo skomplikowane. Na szczęście nie dla nas. Posiadamy niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy wiele sklepów internetowych, niektóre z nich posiadają podstrony liczone w tysiącach. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy potrafi zwiększyć sprzedaż kilkukrotnie, a także sprawia, że klienci chętniej wracają na stronę.