Kampanie AdWords

Twoja firma widoczna dla każdego

Chcesz znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania? Poszukujesz sposobu, aby dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż? Potrzebujesz narzędzia do promocji, które przyniesie natychmiastowe i mierzalne efekty?
Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie kampanii w sieci Google Adwords. Adwords to system reklamowy Google, na który składają się:
- Sieć wyszukiwania, w której możesz wyświetlać swoje reklamy w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa i frazy wpisywane w wyszukiwarce Google
- Sieć reklamowa, do której należy większość stron internetowych w Polsce i gdzie możesz wyświetlać swoje reklamy tekstowe i graficzne.

Dzięki Adwords możesz wybierać, na jakich stronach reklamowych chcesz wyświetlać swoje reklamy oraz do jakich użytkowników chcesz dotrzeć, dzięki precyzyjnym danym demograficznym. Nasz zespół składający się z certyfikowanych przez Google specjalistów od sieci Adwords pomoże Ci skonfigurować optymalną kampanię dla Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu.

Social media

Wykorzystaj ten potencjał!

Obecność marki w portalach społecznościowych to dziś już standard. Niektóre firmy odruchowo zakładają profile na Facebooku, Google+, Twitterze czy Instagramie, nie zastanawiając się się tak naprawdę „Po co?”. Choć jest to myślenie jak najbardziej słuszne, to właściwa komunikacja, budowanie zaangażowania i tworzenie unikatowych i interesujących treści nie należy do najłatwiejszych. Z tego powodu lepiej obszar social media powierzyć ekspertom, którzy wiedzą jak zainteresować publiczność. Wielką zaletą mediów społecznościowych jest to, że nie trzeba wielkich budżetów, aby na nich zaistnieć. Czasem nawet niskie nakłady pieniężne, na dobry profil na Facebooku czy Twitterze, potrafią zwrócić się kilkukrotnie w postaci zaangażowania i oddania fanów. To także znakomita okazja, aby zwiększyć obszar obecności marki w Internecie. Jednak, aby to wszystko było możliwe social marketing musi być prowadzony wedle przemyślanej strategii, która zostanie konsekwentnie wdrożona.

Copywriting

Nudne treści? Nigdy więcej!

Oferujemy profesjonalny Copywriting. Choć pod płaszczykiem tego określenia potrafi kryć się wiele różnych dziedzin pisania, to nasza firma w ramach copywritingu proponuje: pisanie tekstów na stronę internetową, tworzenie artykułów na zamówienie, prowadzenie blogów tematycznych. Bardzo często klienci rezygnują z usług copywritera, decydując się na wypełnienie treścią swojego serwisu samemu lub samodzielnie napisać artykuł. Przecież każdy z nas umie posługiwać się językiem polskim i każdy umie łączyć słowa w zdania, nieprawdaż? Jednak praca copywritera to coś więcej niż tylko łączenia słów w logiczną całość. Czasem, aby tekst przyciągnął uwagę, potrzebny jest język perswazyjny, czasem lepszym wyborem będzie konwencja poradnikowa. Sztuką jest wyczuć tę właściwą i dopasować do niej odpowiednie słowa. Nasi copywriterzy sztukę tę opanowali do perfekcji. Posiadają wszelkie potrzebne umiejętności, a spod ich pióra wychodzą tylko dopracowane teksty najwyższej jakości.